IGLO ENERGY

Plastové okná – IGLO ENERGY

 

Nové okno IGLO ENERGY je unikátny produkt spoločnosti DRUTEX navrhnutý tak, aby uspokojil zákazníkov z použitia moderného produktu, ktorý je výrazom modernej technológie a prísnych požiadaviek trhu.

rez_okna

IGLO ENERGY je produkt s najnižším koeficientom prestupu tepla na trhu Uw = 0,6 W/(m 2 K). Je to absolútny rekord pre energeticky úsporné okná, potvrdzujúce vynikajúce izolačné vlastnosti. Okno má inovatívny tesniaci systém, ktorý je dostupný iba v produktoch Drutexu, a zaručuje najlepší výkon, pokiaľ ide o energetickú účinnosť. Jedná sa o prvé riešenie na svete pomocou centrálneho tesnenia EPDM. IGLO ENERGY je investícia do najvyššej kvality a najvyššieho stupňa účinnosti. Ide o okno, ktoré Vám umožní zostať v teple každej miestnosti, bez ohľadu na poveternostné podmienky.

rysunek

1. 7-komorový prysunekrofil s hĺbkou 82mm a 96mm krídlo s oblým tvarom.
2. Nový centrálny systém tesnenia EPDM.
3. Špičkové kovanie MACO MULTI MATIC KS.
4. V ponuke sú k dispozícii jeden, dva alebo tri komory zasklenia s maximálnou šírkou 48 mm
– možnosť použitia 4 skla novej generácie plnené kryptónom s koeficientom prestupu tepla Ug = 0,3 W / (m 2 K)
– v štandarde 2 komorové sklo vyrobené z tabúľ skla 4mm (4/18/4/18/4) koeficient prestupu tepla Ug=0,5W/(m2 K)
– zväčšená komora zasklenia (21 mm), ktoré znižuje koeficient prestupu tepla
– štandardný oceľový rám. Voliteľná možnosť použiť rámček SWISSPACER
– zníženie tepelných strát.
5. Veľká centrálna komora zabezpečuje pevné statické vlastnosti. Možnosť použitia oceľovej alebo sklolaminátovej výstuže.

 

Výhody profilu IGLO ENERGY

Nadčasový dizajn, vynikajúca estetika a funkčnosť na najvyššej úrovni sú prvky, ktoré tvoria okno IGLO ENERGY a udávajú trend na globálnom trhu.
Okno sa vyznačuje vynikajúcim výkonom, pokiaľ ide o tepelnú izoláciu a je ideálne pre energeticky úsporné a pasívne budovy. Súčinitele prestupu tepla:
– vystužené sklenným vláknom – Uw = 0,6 W/(m2K)*
– s oceľovou výstužou – Uw = 0,79 W/(m2K)*
– tepelný koeficient Uf rámu = 0,9 W/(m2K)
Vynikajúca zvuková izolácia so súčiniteľom Rw = 32 až 35 dB.
Inovácie a jedinečnosť spojená s moderným spôsobom tesnenia založená na dvoch tesneniach EPDM, plus centrálne penové tesnenie vyrobené z EPDM, ktoré zabezpečuje nižší súčiniteľa prestupu tepla a poskytuje vynikajúci výkon, pokiaľ ide o odolnosť proti vode a priedušnosti. Nové tesnenie je k dispozícii len v DRUTEXE, ktorý naň vlastní patent, a je prvou svojho druhu na svete.
Špičkové kovanie MACO MULTI MATIC KS s dvoma čapmi skrutiek, ktoré poskytuje najvyššiu úroveň bezpečnosti a vynikajúcu ochranu proti vlámaniu.
Elegantná hliníková kľučka s jemnými krivkami zdôrazňujú moderný dizajn profilu.