Viac info

Potrebujete odborné poradenstvo?

Neviete aké okná sú tie najlepšie pre vás? My vám poradíme s výberom tých spravnych okien.

Viac info

Vitajte,

Sme spoločnosť, ktorá sa už dlhé roky zaoberá predajom a montážou plastových, drevených a hliníkových okien. Náš tím je pravidelne školený a informovaný o novinkách na trhu o čom svedčí aj certifikát 100% POCTIVÁ MONTÁŽ.

Na našej stránke nájdete jedinečnú prezentáciu našich výrobkov, spolu s podrobnými informáciami a taktiež popis služieb, ktoré naša firma poskytuje. Spolupracujeme len s preverenými dodávateľmi, ktorý nám garantujú vysokú kvalitu výrobkov. Partnerov si starostlivo vyberáme a preverujeme si kvalitu priamo vo výrobných centrách. Sme odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti a preto vieme, aké štandardy musia spĺňať naše výrobky.

Pokiaľ máte záujem o bližšie informácie o výrobkoch a a ich cenách, môžete nás kontaktovať prostredníctvom telefónneho kontaktu, mailom alebo osobnou konzultáciou v našej kancelárii, či na vašej stavbe. Ceny okien sa nedajú stanoviť bez zamerania a upresnenia si typu okna,či dverí a ostatného príslušenstva. Doba dodania býva štandardne 7 až 10 dní v závislosti od typu výrobku.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

 

100% POCTIVÁ MONTÁŽ

Sme držiteľmi certifikátu, ktorý dokazuje, že naša montáž je naozaj na 100% poctivá! Absolvovali sme profesionálne školenie o správnej montáži, kde sme boli informovaný o správnej príprave podkladu a stavebného otvoru. Dozvedeli sme sa veľa o osadení okien, kvalitnej montáži, tesneniu a kotveniu okien a dverí.  Informáciu o našom zaškolení a kvalite našej práce si môžete preveriť na stánke  https://www.montaz-okna.sk/sk/.

Najnovšie referencie