Sklá, ornamenty

DRUTEX a.s. je jedným z mála výrobcov okien a dverí z PVC, dreva a hliníka a je zároveň výrobcom izolačných dvojskiel. Dovoľuje to obísť sprostredkovateľov izolačných dvojskiel a takýmto spôsobom udržať bezprostrednú kontrolu výroby. Výrobky DRUTEXU a.s. sú vyrobené z najvyššej svetovej kvality skla float, ktoré sa charakterizuje tým, že nemá optické skreslenie.

Sortiment skla ponúkaný firmou:

Float
Termofloat
Kolorfloat
Multilfloat (bezpečnostné, nepriestrelné)
Matofloat (antireflexné)
Ornament

Veľký výber sortimentu pomáha vyrábať dvojsklá podľa rôznych požiadaviek zákazníkov. K svojim výrobkom firma DRUTEX a.s. uviedla v štandarte bez príplatkov sklá ComfortTherm Premium s koeficientom prenikania tepla U=1,0 W/(m².K) podľa normy EN-674, vyrobené na báze skla Guardian ClimaGuardTM Premium, taktiež uvádzáme sklo vyrobené na rovnakej báze s koeficientom prenikania tepla U=0,7 W/(m².K).

Sklo, ktoré ponúka DRUTEX a.s. má kvalifikačný certifikát vydaný inštitútom skla a keramiky. Sklá môžu by vyrobené z rôzneho druhu skla a spojené termorámom, ktorý znižuje straty tepla v odlíšení od tradičných hliníkových rámov.

DRUTEX a.s. má certifikát, ktorý mu umožňuje označovať dvojsklá znakom bezpečnosti B a dávať svedectvo o koeficiente prenikania tepla.

Sklá

 

skla

Ornamenty

 

ornamenty