Typy prevedenia prelisy

Sekciové garážové brány patria medzi najpoužívanejšie typy brán. Sú obľúbené vďaka príjemnej cene a širokému spektru povrchových a farebných vyhotovení. Preto sa sekciové brány dajú výborne „zladiť“ s okolím a samotnou budovou garáže. Veľký výber rôznych panelov a doplnkov naviac umožňuje uspokojiť individuálne požiadavky našich zákazníkov. Pri výrobe brán používame špičkové komponenty od renomovaných dodávateľov spĺňajúce kritérií európskej normy s označením CE.

Tepelné úspory

Po technickej stránke garážové brány HERPLAST výborne tepelne izolujú priestor garáže. To prináša úsporu nákladov na vykurovanie a pomáha zabezpečiť v interiéri počas zimných mesiacov príjemné teploty.

Technické parametre garážových brán

koeficient prestupu tepla U = 0,54W/m-2.K, tepelný odpor R=1,67 m-2.K
plášť sekcie tvorený galvanizovaným plechom s poplastovaným povrchom a ochranou proti úniku tepla
rozmery na mieru podľa potreby zákazníka s max. šírkou až do 5 000 mm

Bezpečnosť a odolnosť

Pri výrobe garážových brán používame predovšetkým panely od firmy Marcegaglia. Pri návrhu aj výrobe každej garážovej brány kladieme na prvé miesto bezpečnosť užívateľov i zabezpečenie vchodu. Výsledkom našej práce sú garážové brány bezpečné pri používaní a zároveň odolné voči neoprávneným pokusom o vstup do garáže.

Prelisy garážových brán

ACTUAL – Lamelový vzor

Obľúbenosť úzkych prelisov vychádza z univerzálneho vzhľadu panelu. Dizajn garážovej brány s lamelovým vzorom ACTUAL možno zvýrazniť použitím drevodekoru.

actual

actual2

CLASIC – hladký panel

Garážové brány bez prelisov si nájdu svoje miesto u zákazníkov uprednostňujúcich jednoduché, čisté línie. Hladké panely brány dizajnovo ladia s každou bežnou fasádou.

clasic

clasic2

FINAL – polovičný prelis

Široké prelisy panelu FINAL zvýraznia moderný vzhľad garážovej brány a umožnia vyniknúť jedinečnosti celého objektu.

final

final2

RUSTICAL – kazetový vzor

Atraktívne kazety pre zaujímavú bránu dizajnovo inšpirovanú rustikálnym štýlom, s povrchovou úpravou woodgrain.

rustical

rustical2

LUXURY – mikroprofil

Jedinečná forma prelisov pre moderný a výnimočný dizajn. Dokonale zapadá do najnovších trendov a zdôrazní modernú architektúru.

luxury

luxury2