Hliníkové dvere MB 60

Troj-komorový systém je zostavený z dvoch hliníkových profilov spojených komprimovanou vložkou tzv. tepelným oddaľovačom, tá preukazuje výborné termoizolačné vlastnosti.

Preto je možné aplikovať dvoj-farebné profily – rozdielne na vnutornej a vonkajšej strane. Systém tesnení vyrobených zo syntetickej gumy EPDM zvyšuje tepelnú izoláciu a redukuje kondenzáciu vodných pár.

Dvere vyrobené v tejto skupine sú prispôsobené všetkým klimatickým podmienkam a všetkým typom konštrukcií, najmä obývaným domom, kde tepelná a akustická izolácia ovplyvňujú výber dverí. Stavebná hĺbka dverových profilov je 60 mm rám a 69mm krídlo, rám a krídlo pôsobia po zatvorení z vonkajšej strany ako jeden povrch. Tvar profilov nám umožňuje dosiahnuť jemnejšie a životnejšie okná a dvere.

Systém MB-60 majú vysokú hodnotu tepelnej izolácie hlavne vďaka aplikácií špeciálne tvarovaných tzv. tepelných oddelovačov a tesnení. Dvere sú vhodné pre všetky klimatické zóny, pre každý druh budovy vrátane obytných domov. Čo sa týka štýlu, estetiky, životnosti a funkčnosti tieto dvere spĺňajú požiadavky tepelnej ochrany, ekologické a zdravotné štandardy. Ich používanie garantuje úsporu tepla a ochranu pred chladom a hlukom.

alu_dvere_mb60

 

Charakteristické vlastnosti:

-široká škála farieb; produkty sú lakované v 180 RAL farbách
-možnosť aplikovania každého typu dverového panelu; hrúbka dverového panelu dosahuje od 5-do 41 mm
-tesnenie vyrobené zo syntetickej gumy EPDM

Farby hliníka (180 RAL farby)

alu_color (1)